Üretim Kapasitesi

Yüksek teknolojiye sahip üretim tesislerimizde, sürdürülebilir verimli operasyonel süreçlerimiz ve üretim yeteneklerimizi teknik tekstil uzmanlığı ile birleştirerek tam kapsamlı dokuma ve imalat kapasitesine sahibiz.

Aynı Zaman Aralığında Daha Fazla İşlem


Üretim tesislerimiz; örgü hattı, laminasyon hattı ve konfeksiyon kesim dikim paket hattından oluşmaktadır. Yüksek üretim kapasitesiyle üretim tesislerimizde aynı gün içerisinde farklı ürünler işleme alınabilmektir. Örneğin, makineler alez dikerken paket kısmı havlu paketleyebilir ve aynı zamanda kesim kısmı batttaniye kesebilir.

Teknik Tekstil Uzmanlığı


Sürekli büyüyen iş hacmimiz ve her geçen gün artırdığımız üretim kapasitemiz ile konfeksiyonu bulunan neredeyse tüm tekstil işlerini ve ürünlerini yapabiliyoruz. Medikal tekstil alanındaki tüm taleplere anında cevap verebiliyoruz.

— Hammaddeden Nihai Ürüne Tam Kapsamlı Üretim Gücü


Geniş Ürün Gamı


Konfeksiyon olarak dış giyime dahi hitap edebilecek durumda olan, Ev ve otel tekstilindeki tüm ürünleri üretebilen Zeyd Tekstil, her ebat ve boyuttaki talebe cevap verebilecek ürün çeşitliliğiyle; yatak koruyucudan alez çeşitlerine, havlu, bornoz, wellsoft battaniye, mutfak peçetesi, sandalye minderi, eldiven tutaç ve medikal tekstilden (önlük, tıbbi maske, koruyucu tulum) bebe ürünlerine kadar çok çeşitli alanlarda üst kalite ürünlere sahiptir.Küresel Standartlarda Üretim

Farklı özellik ve modellerde dünya standartlarındaki ürünlerine her geçen gün yenilerini ekleyen, geliştirdiği teknolojiler ile özellikle alez ürünlerini köşe lastikli, fitted ve tulum şeklinde kalitelerine göre 10 farklı kumaştan üretmektedir.

 

Üst Düzey Teknoloji

Ürün tasarımından ürünlerin fonksiyonel yapısına kadar detaylı bir şekilde oluşturduğumuz yeni süreçlerde maksimum fayda ve deneyime odaklanıyoruz. Yeni teknolojiler ile yeni aşamalar oluştururken optimal ürün kalitesi ve ürün konforunu sağlıyoruz.

E-KATALOG

Ürünlerimizi e-kataloğumuz üzerinden detaylı incelemek için yuvarlak butona tıklayın.